CONTACT US

Hours

Monday-Friday
8:00am – 5:00pm

Call

(850) 386-2778

Fax

(850) 386-2775

Email

Executive Director, John Trombetta:

john@alzheimersproject.org

Volunteer and Respite Manager, Mindy Towler:

mindy@alzheimersproject.org

Office Manager, Tyeshia Tucker:

tyeshia@alzheimersproject.org

AmeriCorps Manager, Laura Copeland:

copeland@alzheimersproject.org

Clinical Supervisor, Stephanie Sattar:

stephanie@alzheimersproject.org

Case Manager & Support Group Coordinator, Chantel Pruett

chantel@alzheimersproject.org

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
DONATE TODAY